Kancelaria Pro Iustitia

Phone

324757355

Kancelaria Radców Prawnych Pro Iustitia Szczygieł i Wspólnicy, działa nieprzerwanie od 2004 r. i oferuje swym Klientom pomoc prawną na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się  nie tylko w obsłudze prawnej małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, ale grupę Klientów naszej Kancelarii stanowią również związki zawodwe, podmioty zagraniczne i osoby fizyczne. Nasza Kancelaria ma ugruntowaną pozycję na rynku krajowym, oraz jest także cenionym partnerem w działaniach biznesowych poza granicami kraju. Obsługa prawna oferowana przez naszą Kancelarię koncentruje się na świadczoneniu całego spektrum usług prawniczych na najwyższym poziomie, tak żeby nasi Klienci mogli uzyskać największy sukces.

Kancelaria Radców Prawnych Pro Iustitia Szczygieł i Wspólnicy dzięki doskonałej znajomości mechanizmów rynkowych, znajomości problematyki polskich realiów, jak też dzięki wszechstronności prawników, Kancelaria może poszczycić się osiągnięciami i skutecznością w działaniach podejmowanych na rzecz Klientów.  Wysoki standard usług oferowanych oraz indywidualne podejście do każdego Klienta sprawiły, iż Kancelaria posiada ugruntowaną pozycję na terenie Polski, a swym profesjonalizmem, skutecznością i elastycznością zapewnia obsługę i pomoc prawną na najwyższym poziomie.

Wysoka jakość świadczonej przez Kancelarię pomocy prawnej wynika z ugruntowanej wiedzy merytorycznej precyzyjnie wyselekcjonowanego zespołu prawników Kancelarii, jak też z ich rozległego i bogatego doświadczenia. Wiedzę i doświadczenie wspólnicy oraz prawnicy Kancelarii zdobyli podczas studiów prawniczych, odbytych aplikacji prawniczych, kilkuletniej samodzielnej działalności świadczonej na rzecz Klientów instytucjonalnych, podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.

Kancelaria Radców Prawnych Pro Iustitia Szczygieł i Wspólnicy współpracuje z  Kancelariami w Niemczech, Ukrainie, Kazachstanie i Chinach, oferujące Klientom najwyższej jakości zintegrowane usługi  z zakresu doradztwa biznesowego i prawnego. Pomagamy zarówno polskim firmom w kontaktach zagranicznych, jak i reprezentujemy interesy zagranicznych firm w Polsce.

Sukces i zadowolenie naszych Klientów jest naszym sukcesem!

 

Inspektor Danych osobowych: Monika Weingärtner ido@kancelaria-iustitia.pl